Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Nasıl üye olurum ?

Epostanız ile üye olabilirsiniz ve Üyelik ücretsizdir. Lütfen belirtilen alanları eksiksiz doldurunuz.http://www.zpchip.com/Yeni-Uyelik.html

Saat kaça kadar ürün alabilirim veya teslim edebilirim ?

ZPCHİP.COM müşterilerine Sabah 10:00 gece 04:00 arası hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Nasıl Bakiye yüklerim ?

Sitemizde bulunan banka hesaplarından veya diğer ödeme metodlarından herhangi birine ödeme yaparak bakiye yükleyebilirsiniz. Banka ödemelerinizi ATM veya Internet Bankacılığı ile Havale / EFT işlemleri şeklinde gerçekleştirebilirsiniz, Kredi Kartı , Banka Kartı ilede sonteklif.com üzerinden bakiye yükleyebilirsiniz.

Nasıl Alışveriş yapabilirim ?

Sitemize üye olduktan sonra, ilgili oyunun sayfasına gidip alacağınız ürün ile aynı satırda bulunan Satın Al butonuna tıklamanız yeterlidir.

Nasıl Chip Alabilirim?

Satın alacağınız chip miktarını belirledikden sonra satın al diyerek kutucuklara yüklenmesini istediğiniz Oyun giriş bilgilerini yazıp sipariş ver diyerek teslimat yapılmaktadır. Ortalama teslimat süresi başlandıkdan 10-15 dakika sürmektedir.

Nasıl Chip Oyun Parası Satarım?

Oyun Parası Sat sayfasında bulunan oyunlardan hangi oyunun Chipini satacak iseniz "Bize Satın" butonuna tıklayınız, Daha sonra gelen sayfada chipin alınması gereken hesabın bilgilerini satın alırken olduğu gibi ‘email,şifre ve Çekilmesini istedğiniz chip miktarına yazarak işlemi bize bildirirsiniz daha sonra alım işlemi yapıldıgında size ödememiz gereken ücret bakiyenize eklenir, Isterseniz alışveriş yapar, isterseniz tanımlamış olduğunuz banka hesaplarına nakit olarak çekebilirsiniz.

ZP Puan nedir nasıl kazanırım ?

ZP Puan Chip ve Epin alışverişi harcamalarından kazandığınız veya promosyonlar yoluyla kazandığınız ek puanlardır, bu puanları bakiyeye çevirip dilediğiniz zaman bütün alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. ZP puan Epin alışverişlerinizde ve geribildirim durumlarında kazanılır, örneğin 100 Liralık bir epin ürünü aldığınızda 100 ZP Puan hesabınıza eklenir, ayrıca tamamlanmış alışverişlerinize geri bildirim yaparak yani bizi değerlendirerek sipariş tutarının 1/2 si miktarında ZP Puan kazanabilirsiniz, örnek olarak 100 liralık bir tamamlanmış bir alışverişi değerlendirdiğiniz taktirde 50 ZP Puan hesabınıza yansıtılacaktır. Yapacağınız yorumların Memnuniyet yada Memnuniyetsizlik bildirmesi ZP Puan kazanma olayına etki etmemektedir.

ZP Puan nasıl bozdurabilirim ?

Sitemize giriş yaptıktan üye panelinde bulunan "ZP Puanlarım" veya "Puan işlemleri" linklerine tıklayarak bozdurma ZP Puan bozdurma işlemlerini yapacağınız sayfaya ulaşırsınız, gelen sayfada bozdurmak istediğiniz tutarı kutucuğa girerek "Bozdur" butonuna tıklamanız yeterli olucaktır. Bozdurma işlemi gerçekleştiğinde tutar hesabınıza yansıtılacaktır. ZP Puan bozdurduğunuzdaki kazandığınız bakiyelerinizi bütün alışverişlerinizde kullanabilirsiniz fakat banka hesabınıza nakit olarak çekemezsiniz.

Müşteri yorumu nasıl yapılır ?

Tamalanan siparişleriniz sonrasında ilgili sipariş detay sayfasında bulunan "Bizi Değerlendirin" başlığı altından yıldızları kullanarak puan verebilir ve yorum kutucuğuna yorumunuzu yapabilirsiniz. Yaptığınız her yorum sipariş tutarı / 2 tutarında ZP Puan kazanmanızı sağlamaktadır.

Mail nasıl değiştirebilirim ?

Hesap yönetiminden "Şifre Değiştir" bağlantısına tıklıyoruz,sonrasında sitemize kayıtlı olan TC kimlik numaranızı ve yeni Email adresinizi giriyorsunuz "Güncelle" butonuna tıkladıktan sonra yeni mail adresiniz aktif olmuş oluyor.

IPGuard nedir ?

IPGuard, sizin belirlediğiniz özel IP adresleri dışında sisteme giriş yapan IP adreslerine erişimi kapatır ve Güvenlik Moduna geçer güvenlik modunda kayıtlı olan Telefon Numaranıza yada Eposta adresinize bir Güvenlik kodu gönderir. Bu sayede sadece güvenli bilgisayarlarınızdan sisteme erişim sağlayabilir, hesabınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

IPGuard Ayarları Nasıl Yapılır?

Hesap Yönetimi > IPGuard Ayarları bağlantısından IPGuard işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvendiğiniz bilgisayarların IP adreslerini belirleyebilir yada IPGuard'ı AKTIF edebilir yada DEAKTIF edebilirsiniz.

Şimdi birşeyler arayın.

CHİP BAKİYE

Server Adı Alış Satış
Tempo Chip 1B 90 TL 110 TL
Turn Chip 1B 200 TL 255 TL
ZPCHIP 7/24 Canlı Destek
0
Ters giden birşey mi var? Hemen yardımcı olalım...